Понедельник, 20.03.2023, 19:08
Приветствую Вас Гость | RSS
Изучение английского языка с нуля
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » 2017 » Май » 13 » Онлайн курси англійської мови безкоштовно
17:13
Онлайн курси англійської мови безкоштовно

Вивчення англійської мови для початківців. Як швидко вивчити англійську мову, безкоштовно. Швидкий спосіб вивчити англійську мову

Онлайн курси англійської мови безкоштовно

На сьогоднішній день багато людей різного соціального статусу і віку стикаються з необхідністю вивчення англійської. Комусь даний мова потрібна по роботі, хтось звик відпочивати за кордоном, а для когось важливе розширення власного пізнання. У цей же момент перед людиною виникає велика кількість питань: «Де вивчати англійську?»; «Хто допоможе його вивчити?»; «Як зробити так, щоб навчання не вимагало багато часу і грошей?». Коротше кажучи, для багатьох незнання того, де і як вивчати іноземну мову, і є причиною відкладання подібної витівки на тривалий термін, найчастіше, назавжди. У даній статті корисні поради нададуть Вам швидкий спосіб вивчити англійську мову безкоштовно.

Як швидко вивчити англійську мову безкоштовно

Безпосередньо перед вивченням англійської мови, необхідно чітко знати те, для яких завдань він використовуватиметься, а точніше: визначитися з метою і колом інтересів, пов'язаних з потребою в навчанні, а також кількістю часу і грошей, яке ви зможете на це витратити. Далі можна почати вивчення пропозицій на ринку послуг і підбір відповідної літератури.

Онлайн курси англійської мови безкоштовноСьогодні існує дуже велика кількість центрів і шкіл, які пропонують свої послуги, пов'язані з навчанням іноземним мовам. Будь-яке з даних установ вихваляє власні методи навчання, гарантуючи високі результати.

Всі програми навчання розраховані на різний рівень підготовки слухачів, через що і підбираються вони в індивідуальному порядку за результатами попереднього опитування, який призначений для перевірки обсягу знань лексичного і граматичного матеріалу. У більшості випадків, на таких курсах навчальні програми діляться на кілька рівнів – починаючи від початкового і закінчуючи просунутим. Кожна з програм триває від 3 місяців до 1 року, залежно від того, який графік занять вибрав клієнт. Традиційним і найефективнішим графіком занять (на думку викладачів іноземної мови) є три дні навчання на тиждень. Але, не дивлячись на це, існують і такі групи, які займаються один, два або чотири дні на тиждень. Для переходу на новий рівень, слухач зобов'язаний впоратися з іспитом або тестуванням за тим матеріалом, який був їм пройдений.

Крім того, існують і вузькоспеціалізовані програми, мета яких полягає у поглибленні знань з певним областям предметів. Розраховані вони, перш за все, на тих, хто колись уже займався вивченням англійської мови. Матеріали для навчання (диски, література та ін) школа замовляє у відповідності з програмою курсу та видає кожному із слухачів. Як правило, їх вартість заздалегідь включається в ціну навчання.

Кожна група, в середньому, складається з десяти осіб. До складу звичайного курсу входить граматичний матеріал, глибина і обсяг якого завжди відповідає рівню конкретної програми. Крім граматики, слухачі можуть повправлятися в читанні і аудіюванні. Є й такі школи, які особливу увагу приділяють заняттям з усної мови. Дані заняття, як правило, проходять у вигляді діалогу з носієм мови або іншими учасниками групи. Завдяки регулярному відвідуванню подібних занять, можна розвинути навички мислення англійською мовою, а також закріпити і поповнити словниковий запас.

На вартість курсу впливає програма навчання, а також тривалість і графік занять. Приблизна ціна звичайної програми (залежно від рівня) знаходиться в діапазоні 80-300 доларів. Вартість спеціальної програми (медичний, ділової, технічна мова) може значно перевищувати вартість звичайної. Під час завершення будь-якого з курсів видається сертифікат або диплом, який містить дані про навчальною школі, терміні і програмі навчання. Подібні сертифікати визнані у всіхкраїнах світу (наприклад, IELTS, TOEFL, GRE), відповідають світовим стандартам, а також дозволяють не тестуватися на знання програм під час влаштування на роботу в різні міжнародні організації.

Навчання в даних школах є досить ефективним і фінансово доступним. Але варто також відзначити, що заняття в групах – це не єдине вірне рішення, оскільки є така категорія людей, яким вивчити англійську мову набагато важче, ніж іншим. У подібних випадках не обійтися без індивідуальних уроків з репетитором (як мінімум, на початковому рівні навчання).

Онлайн курси англійської мови безкоштовноПриватні уроки мають своїми особливостями. Найчастіше, вони значно ефективніше, ніж заняття в групах, але вони не допоможуть повноцінно розвинути усне мовлення. Однак якщо мати професійного і грамотного репетитора, можна навчитися володіти не тільки англійською граматикою, а й фонетикою, тобто зробити свою вимову бездоганним, близьким до оригінального, що є дуже важливим аспектом у професійній діяльності.

Вивчення англійської з репетитором коштує, як привило, набагато більше, ніж навчання у вищезазначених центрах. Всі репетитори самостійно визначають ціну за свої послуги. При цьому вони керуються особистим досвідом, амбіціями і професіоналізмом. У даній ситуації розкид вартості дуже великий і складає від 5 до 30 доларів за 45 хвилин навчання.

Але репетитор повинен підбиратися не за ціною. Під час вибору репетитора необхідно звернути увагу на те, як він підходить до процесу вивчення мови, якими методами він викладає матеріал, а також на те, наскільки глибоко він знає англійську (найчастіше, репетиторами є навіть студенти). Однак самим основним критерієм вибору індивідуального викладача можна вважати наявність зв'язку з учнем. Не важливо, наскільки хороший репетитор і як він намагається вкласти в голову свого підопічного певні знання, адже головне – це психологічне взаємодія між вами. Якщо ж такої взаємодії не буде, то всі заняття будуть марними, а гроші і час витратяться просто так.

Досить часто саме вчителя можна вважати винуватим у відсутності такого контакту, і відноситься це, як правило, до недосвідченим молодим викладачам, які питаютсяпросто «відсидіти» з вами певну кількість часу, після чого забирають гроші і йдуть. У тому випадку, якщо вам вдалося помітити таке ставлення, то варто відмовитися від подібного репетитора без будь-яких зволікань. Крім того, часто контакт відсутній через несумісність темпераментів і характерів учня і викладача. У цій ситуації, навіть якщо репетитор вважається професіоналом власної справи, ви не зможете отримати глибоких пізнань від занять з ним, а ефективність вивчення англійської мови складе менше 25 відсотків. Ось чому під час вибору репетитора слід взяти пару пробних уроків, щоб була можливість дізнатися викладача, як людину.

Правильно підбирайте літературу для навчання

Онлайн курси англійської мови безкоштовноКрім навчальних матеріалів та літератури, які рекомендує вам репетитор або викладачі курсів, потрібно обзавестися додатковою літературою, за допомогою якої можна буде засвоїти англійську граматику, поповнити і розширити власний словниковий запас, а також дізнатися, які саме існують стилістичні форми англійської мови. До даної літературі можна віднести словники, розмовники, навчальні посібники, журнали, художні твори, газети та ін

Спочатку можна буде обійтися і обичнимісловарямі: англо-російським і російсько-англійським. На початковому етапі не рекомендується використовувати спеціалізовані та тематичні словники, тому що вони, в більшості випадків, містять виключно термінологічний переклад, через що можуть призвести до неправильного запам'ятовування незнайомих слів і помилковому їх вживання.

З часом варто почати використовувати англійські тлумачні словники. Слова в них не переводяться на російську мову, зате повністю описуються англійською. Завдяки використанню подібних словників, можна розширити ряд синонімів певного слова, поповнивши тим самим свій словниковий запас, а також перебудувати процес власного мислення на досліджуваний мову.

Під час підбору художньої літератури, варто звертати увагу на оригінальні твори (більшість викладачів рекомендують займатися читанням Вільяма Шекспіра та інших класиків на оригінальному мовою), а не адаптовані (переведені вітчизняними авторами на іноземну мову). Завдяки читанню оригінальної художньої літератури, можна не тільки розширити словниковий запас, а й ознайомитися з правильними граматичними конструкціями, а також зрозуміти, яку роль грає експресивно-емоційне навантаження в англійській мові. Плюс до всього, слід звертати свою увагу на розмовну лексику і діалекти, що не рідко присутні в художній літературі.

Починати читати журнали і газети можна після вивчення базових граматичних конструкцій. У подібних друкованих виданнях зустрічаються більш складні лексичні, граматичні та фразеологічні форми, за допомогою яких можна поглибити власні знання та підвищити навички володіння мовою.

Поліпшити вимову можна за допомогою різних збірок для дітей, які складаються з жартівливих віршиків, скоромовок, прислів'їв і приказок. Подібна література пишеться спеціально для дітей. При цьому враховується те, що їх пам'ять ще не сильно розвинена, як і вимова. Виходячи з цього, матеріал викладається у формі віршів для того, щоб краще його запам'ятати. Крім того, складається він таким чином, що дитина навчилася правильної міміці під час вимови різних звуків.

Якщо вам важко дається запам'ятовування слів, слід скористатися ілюстрованими матеріалами, завдяки яким можна буде швидше їх вивчити. До таких матеріалів відносяться брошури для тих, хто тільки почав вивчення англійської, ілюстровані кросворди або комікси. Знайти подібну літературу – це не важке завдання, оскільки вона завжди є в книжкових магазинах.

Щоб вивчити будь-яку іноземну мову, необхідно налаштуватися в психологічному плані, і проявити інтерес. Ось чому, ходити на заняття, вчити домашнє завдання, читати літературу, прослуховувати диски, слід тільки в хорошому настрої.

Просмотров: 228 | Добавил: adminlex | Теги: онлайн | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Поиск
Календарь
«  Май 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архив записей